Клітковина

Порівняння товарів (0)Лидер продаж!
Мука расторопши (1 kg.)
Мука расторопши (1 kg.)

Пакет 1кг. Зроблена з жмиху сілібініновой розторопші. Даний сорт розторопші на території України вирощує тільки наша компанія.

7

150 грн

Лидер продаж!
Шрот з чорного кмину
Шрот з чорного кмину

Шрот чорного кмину - натуральний продукт, що володіє унікальним хімічним складом оздоровчого дії. Вживання клітковини кмину сприяє очищенню організму, зниженню ваги і запобігає ожирінню. Вміщені в клітковині грубі харчові волокна надають комплексний оздоровчу дію на організм людини. 

40 грн

Лидер продаж!
Шрот з насіння расторопші
Шрот з насіння расторопші

Шрот з насіння розторопші “Біорозторопша” містить 4,2% силімарину. Багате на харчові волокна, борошно з насіння розторопші допомагає очистити організм від шлаків та токсинів, налагодити роботу ЖКТ, усунути дисбактеріоз.

40 грн

Лидер продаж!
Шрот з насіння амаранту
Шрот з насіння амаранту

 Продукт може використовуватися в дитячому харчуванні, в раціоні вагітних жінок і діабетиків. Також в амарантового борошні є вітаміни груп В і Е, сквален, калій, магній, такі амінокислоти як лізин і аргінін, і ряд жирних кислот - лінолева, олеїнова.

1

40 грн

Лидер продаж!
Шрот з насіння конопель
Шрот з насіння конопель

При регулярному прийомі продукт збагатить організм білком, рослинною клітковиною, незамінними амінокислотами, фітостероли, фосфоліпіди, вітаміни та мікроелементи.Така харчова добавка нормалізує роботу органів шлунково-кишкового тракту, поліпшить травлення,

40 грн

Шрот из семян тыквы

Продукт який захищає від несприятливого впливу зовнішніх факторів, заповнює відсутніми елементами, які не вдається отримати з харчування, підвищує імунітет, зменшує наслідки психо-емоційного навантаження.

40 грн

Мигдальна мука

Мигдальне борошно в основному використовується для приготування різних кондитерських виробів і десертів, зберігаючи в собі всі вітаміни і мінеральні елементи, які містяться в мигдальних горіхах. У складі мигдальної муки присутні калій, фосфор, магній, кальцій, залізо.

150 грн

Шрот з насіння кунжуту

"Біорасторопша" пропонує кунжутну борошно (шрот), який вважається натуральним дієтичним продуктом, одержуваним при подрібненні шроту з насіння кунжуту.

40 грн

Лидер продаж!
Шрот з насіння льону
Шрот з насіння льону

"Біорасторопша" пропонує подрібнений шрот з насіння льону - дієтичний продукт з нейтральним смаком. У його складі велику кількість розчинної клітковини і льняної слизи, що допомагає нормалізувати роботу органів шлунково-кишкового тракту

40 грн

Показано з 1 по 9 із 9 (всього 1 сторінок)