Клітковина

Порівняння товарів (0)Лидер продаж!
Мука расторопши (1 kg.)
Мука расторопши (1 kg.)

Пакет 1кг. Зроблена з жмиху сілібініновой розторопші. Даний сорт розторопші на території України вирощує тільки наша компанія.

8

200 грн

Лидер продаж!
Шрот з чорного кмину
Шрот з чорного кмину

Шрот чорного кмину - натуральний продукт, що володіє унікальним хімічним складом оздоровчого дії. Вживання клітковини кмину сприяє очищенню організму, зниженню ваги і запобігає ожирінню. Вміщені в клітковині грубі харчові волокна надають комплексний оздоровчу дію на організм людини. 

60 грн

Лидер продаж!
Шрот з насіння расторопші
Шрот з насіння расторопші

Шрот з насіння розторопші “Біорозторопша” містить 4,2% силімарину. Багате на харчові волокна, борошно з насіння розторопші допомагає очистити організм від шлаків та токсинів, налагодити роботу ЖКТ, усунути дисбактеріоз.

60 грн

Лидер продаж!
Шрот з насіння амаранту
Шрот з насіння амаранту

 Продукт може використовуватися в дитячому харчуванні, в раціоні вагітних жінок і діабетиків. Також в амарантового борошні є вітаміни груп В і Е, сквален, калій, магній, такі амінокислоти як лізин і аргінін, і ряд жирних кислот - лінолева, олеїнова.

1

60 грн

Лидер продаж!
Шрот з насіння конопель
Шрот з насіння конопель

При регулярному прийомі продукт збагатить організм білком, рослинною клітковиною, незамінними амінокислотами, фітостероли, фосфоліпіди, вітаміни та мікроелементи.Така харчова добавка нормалізує роботу органів шлунково-кишкового тракту, поліпшить травлення,

60 грн

Лидер продаж!
Шрот из семян тыквы
Шрот из семян тыквы

Продукт який захищає від несприятливого впливу зовнішніх факторів, заповнює відсутніми елементами, які не вдається отримати з харчування, підвищує імунітет, зменшує наслідки психо-емоційного навантаження.

60 грн

Мигдальна мука

Мигдальне борошно в основному використовується для приготування різних кондитерських виробів і десертів, зберігаючи в собі всі вітаміни і мінеральні елементи, які містяться в мигдальних горіхах. У складі мигдальної муки присутні калій, фосфор, магній, кальцій, залізо.

160 грн

Шрот з насіння кунжуту

"Біорасторопша" пропонує кунжутну борошно (шрот), який вважається натуральним дієтичним продуктом, одержуваним при подрібненні шроту з насіння кунжуту.

60 грн

Лидер продаж!
Шрот з насіння льону
Шрот з насіння льону

"Біорасторопша" пропонує подрібнений шрот з насіння льону - дієтичний продукт з нейтральним смаком. У його складі велику кількість розчинної клітковини і льняної слизи, що допомагає нормалізувати роботу органів шлунково-кишкового тракту

60 грн

Показано з 1 по 9 із 9 (всього 1 сторінок)