Олія перший холодний віджим

Порівняння товарів (0)Лидер продаж!
Олія волоського горіха
Олія волоського горіха

Насичений скупченням вітамінів і мінералів, підвищений вміст токоферолу, омега-3 і омега-6 кислот, дає маслу волоського горіха масу корисних властивостей.

120 грн

Лидер продаж!
Олія гарбуза
Олія гарбуза

Масло отримане з насіння гарбуза, шляхом холодного віджиму. Особливо слід відзначити в складі цього продукту вітамін-Т (карнітин), який не синтезується в організмі людини і його необхідно поповнювати.

3

160 грн

Олія кедрового горіха

Олія кедрового горіха холодного віджиму, продукт з високим вмістом поліненасичених жирних кислот.

390 грн

Лидер продаж!
Олія конопляна
Олія конопляна

У конопляній олії ідеально збалансовано вміст поліненасичених жирних кислот Омега-6 і Омега-3, пропрція 3: 1 є рекомендованою ВОЗ.

1

200 грн

Лидер продаж!
Олія льону
Олія льону

"Біорасторопша" пропонує лляну олію вироблену шляхом холодного отжма, яка вважається однією з найбільш популярізованих рослинних олій в наш час.

75 грн

Олія мигдалевого горіха

Олія мигдалевого горіха, вироблена методом холодного віджиму (сиродавлене). У олії збережена вся жиророзчинна користь, є джерелом кальцію і багатьох інших поживних речовин.

290 грн

Лидер продаж!
Олія розторопші
Олія розторопші

Виготовлено за традиційною вітамінозберігаючею технологією, методом першого холодного віджиму, з добірного насіння з високим вмістом сілімaріна. Переважає Омега-6, виділяється вітамін Е в формі токоферолов.

12

160 грн

Лидер продаж!
Олія соняшникова
Олія соняшникова

Олія отримана в процесі холодного віджиму і є сиродавленим нерафінованим продуктом. Є лідером за вмістом вітаміну-Е, містить велику кількість омега-6 жирних кислот

1

50 грн

Лидер продаж!
Олія чорного кмину (nigella sativa)
Олія чорного кмину (nigella sativa)

Лікувальний продукт отриманий шляхом холодного віджиму, насичений природними стимуляторами імунної системи. Застосування всередину підвищує захисні сили організму і є найкращою натуральної профілактикою простудних (ГРВІ) захворювань.

10

380 грн

Лидер продаж!
Олія кунжутна
Олія кунжутна

Є потужним джерелом кальцію, корисні компоненти масла поліпшують імунітет, очищають стінки судин і формулу крові, благотворно впливають на стан шкіри, нігтів, волосся і зубної емалі.

1

140 грн

Лидер продаж!
Олія чорного кмину (damascena)
Олія чорного кмину (damascena)

Олія повертає погіршений імунітет до норми і покращує загальний стан організму, допомагає швидше впоратися з простудними і респіраторно-вірусними захворюваннями. При лікуванні бронхіту або астми, прийом олії допоможе посилити відтік мокроти з легень.

7

450 грн

Олія з насіння чіа

Олія вироблена шляхом холодного віджиму, з насіння Чіа вирощеного в Мексиці. Перевага полінасичених кислот з великим вмістом Омега-3, значно уповільнює старіння клітин і часто використовується в косметиці.

380 грн

Лидер продаж!
Олія рижію
Олія рижію

Сиродавлена олія з насіння рижію, ефективний засіб при захворюваннях шлунково-кишкового тракту. Сприяє профілактиці і лікуванню гастритів, колітів, ентероколітів.

150 грн

Показано з 1 по 13 із 13 (всього 1 сторінок)