Олійні екстракти (мацерата)


Олійні екстракти (мацерата)

Порівняння товарів (0)Лидер продаж!
Олія амаранту
Олія амаранту

Олія амаранту,  є единим природним засобом, що сприяє корисному поліпшенню клітинного дихання за рахунок вмісту в ньому сквалену.

2

350 грн

Лидер продаж!
Олія з квіток календули
Олія з квіток календули

Олія календули успішно справляється з підлітковими прищами і фурункулами, сприяє загоєнню опіків виразок і гнійних ран. Наявність в ньому дубильних речовин, жирних кислот, перетворює його в ефективний протизапальний засіб. 

1

150 грн

Олія з квіток ромашки

Олія з квіток ромашки, є ефективним засобом для догляду за шкірою, має здатність інтенсивно зволожувати, не допускаючи пересихання і лущення.

150 грн

Олія з насіння кропу

У складі: лімонен, а-пінен, карвон, дипентен, евгенол, фелландрен, миристицин і терпінен. Екстракційний спосіб вилучення олії є найбільш ефективним, дозволяє отримати високу якість олії.

150 грн

Олія з насіння фенхелю

Олія з насіння фенхелю, яка є фармокопейною рослинною сировиною. Олійний екстракт має широкий діапазон профілактичних та лікувальних властивостей, обумовлених багатим складом.

150 грн

Олія ліналооловой м'яти

Олія ліналооловой м'яти, виробленої шляхом холодного екстрагування, що дозволило максимально зберегти і доповнити властивості цієї лікарської рослини, яке яке має широкий спектр застосування, від захворювань шлунково-кишкового тракту до нер

130 грн

олія ялівцю

Олійний екстракт поєднує в собі жиророзчинну користь розторопші і ялівцю містить токофероли, Омега-6. Використовується як прекрасний засіб догляду за шкірою

150 грн

Лидер продаж!
Олія аронії
Олія аронії

Олія аронії яке може бути харчовою добавкою насиченою безліччю корисних для нашого організму природних компонентів. Аронія (Чорноплідна горобина) відомий засіб для профілактики і лікування щитовидної залози.

150 грн

Олія з листя розмарину

Олія з листя розмарину, натуральний тонізуючий засіб, зміцнює,  має протизапальну дію. Екстракційний спосіб вилучення олії є найбільш ефективним, дозволяє отримати високу якість олії.

150 грн

Показано з 1 по 9 із 9 (всього 1 сторінок)