Шрот з чорного кмину (250 g)

Лидер продаж!
Модель: 31
Наявність: На складі

  • 60 грнДоставимо за 2 дні
5% знижка при реєстрації
Подарунок за відгук до товару!

Шрот чорного кмину - натуральний продукт, що володіє унікальним хімічним складом оздоровчого дії. Вживання клітковини кмину сприяє очищенню організму, зниженню ваги і запобігає ожирінню. Вміщені в клітковині грубі харчові волокна надають комплексний оздоровчу дію на організм людини. Завдяки своїм унікальним властивостям клітковина чорного кмину відноситься до дієтичних, і в той же час, лікарських продуктів харчування, які є важливим інгредієнтом в лікувальному меню.


У клітковині чорного кмину міститься 15 незамінних амінокислот, рослинна клітковина, жирні кислоти (лінолева, ліноленова, олеїнова), вітаміни (вітамін Е, каротиноїди (попередники вітаміну А), вітаміни групи B (B1, B2, B3, B6, B9), різні макро- і мікроелементи (калій, натрій, кальцій), ефірну олію і ряд інших корисних речовин. Клітковина чорного кмину, є ідеальним натуральним засобом для профілактики ракових захворювань.
Це не повний, частковий опис продукту. Телефонуйте, ви отримаєте якісну зворотний зв'язок і дізнаєтеся багато і цікавого про це та інші продукти.

Увага: HTML не підтримується!


Чорний кмин, Кмин, шрот чорного кмину, зож, здорове харчування